Aldo de Rubertis (IBM): “AI IS EEN TOPIC VOOR DE BOARDROOM GEWORDEN”

Het is tegenwoordig bijna onmogelijk geworden om nog een magazine of krant open te slaan zonder met de term “generatieve AI” om de oren geslagen te worden. Maar wat is die generatieve AI eigenlijk? Waarin verschilt deze van “gewone” AI? En wat kan generatieve AI betekenen op het gebied van business en marketing? Aldo de Rubertis, Executive Partner bij IBM, legt het uit.

AI_NL

 

Ontvang Premium Inzichten: Word vandaag nog lid!

Klaar om dieper in te gaan op exclusieve inhoud en onbeperkte toegang te krijgen tot de nieuwste inzichten in de sector? Onze insights en artikelen zijn alleen beschikbaar voor corporate of SOLO leden.

Door lid te worden van onze community steun je niet alleen de voortdurende creatie van inhoud van hoge kwaliteit, maar open je ook de deur naar een schat aan kennis, netwerkmogelijkheden en speciale voordelen.

> Word lid via deze link

Ben je al lid van BAM maar geen login? Vraag jouw login aan via sarah@marketing.be.

 

Over het artikel:

Publicatie: 28 juni 2023

Redacteur: Bart Lombaerts - Spyke