Marketing Congress 2017: Volledige programma is bekend

De Belgian Association of Marketing maakt het programma en de sprekers van haar Marketing Congres van 2017 bekend

De 36ste editie van het STIMA Congres, de grootste en belangrijkste marketingconferentie van België, wordt de 1ste editie van het Marketing Congres van BAM nu de drie beroepsverenigingen BDMA, IAB Belgium en STIMA gefusioneerd zijn.

250x300

 

Inspirerende talks door een twintigtal van de beste marketeers en CEO’s

Op donderdag 7 en vrijdag 8 december komen in Brussels Expo onder het thema “The Inconvenient Truths of Marketing in a Digital Era” de volgende topics aan bod:

 

Eerste ongemakkelijke waarheid: marketeers kennen hun consumenten niet

  • “The Future of Human-Technology Interaction” met Susan Weinschenk, Behavioral Scientist, Author, Speaker, Consultant & Mentor, The Team W
  • “The era of average is over” met Kristof De Wulf, Co-founder & CEO, InSites Consulting. Bekijk hier het interview vooraf.
  • “The relationship between media, advertising and the general public in the UK” met Nicole Greenfield-Smith, Head of Research, Thinkbox
  • “Why you fail as a digital marketer and what to do about it” met Karl Gilis, Co-founder & Managing Partner, AGConsult           

Tweede ongemakkelijke waarheid: de nieuwe economie levert minder waardecreatie op dan de oude

  • “Value creation in the digital economy” met Stefan Hyttfors, Futurist Speaker & Author          
  • “How Digital Dinosaurs can survive and prosper in the Digital Age” met Wim Decraene, Managing Director, Accenture Digital BeLux         
  • “Observations on leadership, management excellence and the challenge of value creation” met Pierre-Olivier Beckers, Investor, Director & Coach
  • “Creative under fire” met Mark Woerde, Founder, Lemz and Letsheal.org

Derde ongemakkelijke waarheid: er wordt nu meer belang gehecht aan technologie dan aan inhoud

  • “The rise of Tech Brands” met Maria Garrido, Global Chief Insights & Analytics Officer, Havas Media Group. Bekijk hier het interview met Marria.
  • “Brands produce boring content” met Steve Griffiths, CDO & Head of Strategic Services & Partnerships, DDB Europe
  • “Blockchain: a new technological gold rush” met Jean-Luc Verhelst, Strategy Consultant, Monitor Deloitte
  • “When and how to start an interactive dialogue with your consumers” met Mark Herman, Founder, sympl
  • “Raise the Bar or Leave the stage” met Luc Suykens, Harley Procter Brand Director, P&G France, Belgium & the Netherlands

Vierde ongemakkelijke waarheid: de traditionele media doen het zeer goed

  • “How to make the right marketing decisions for your target group & brands” met Marcel Corstjens, Unilever Chaired Professor of Marketing, INSEAD
  • Bernard Marchant, Managing Director, ROSSEL
  • “Media landscape 2017, time for a new deal” met Bertrand Beaudichon, CEO, Mediaplus France. Bekijk hier een interview met Bertrand.
  • “What is the truth about media?” met Sylvie Irzi, COO, IPG Mediabrands

Daarnaast krijgen deelnemers ook de kans om keynotes bij te wonen van:

  • Rory Sutherland, Vice Chairman, O&M Group UK
  • Peter Field, Marketing & Advertising Consultant
  • Nell Watson, Engineer, Entrepreneur & Futurist Thinker

Marketing Village en talrijke gelegenheden tot netwerken

In het Marketing Village van het congres zullen meer dan 35 bedrijven vertegenwoordigd zijn. Marketeers kunnen zich er op de hoogte stellen van de beste oplossingen die beschikbaar zijn op de markt. Vanwege het succes van het format wordt ook dit jaar weer een Lunch&Learn- en Breakfast&Learn-reeks aangeboden voor wie wil bijleren van de beste experts in België. Vooraf inschrijven is verplicht.Tijdens het congres wordt met de award Belgium’s New Brand of the Year het sterkste nieuwe merk van eigen bodem bekroond dat nog geen vijf jaar bestaat. Die award wordt uitgereikt in samenwerking met De Tijd/L’Echo. Afspraak dus op donderdag 7 en vrijdag 8 december in Brussels Expo voor het grootste en belangrijkste marketingcongres van België.  

 

Over het Marketing Congres

Sinds 1981 staat de eerste week van december in de agenda aangestipt als niet te missen voor de Belgische marketing-, sales- en communicatiecommunity.

Het Marketing Congres verwelkomt dan inspirerende nationale en internationale sprekers om toekomstige trends te spotten die het marketinglandschap van morgen zullen vormgeven. Het evenement wordt georganiseerd door een congresteam van 13 Congress Inspirators. De namen van de leden van het congresteam zijn hier te vinden.

Als hoogmis om te netwerken en inspiratie op te doen weet het door Belgian Association of Marketing georganiseerde Marketing Congres vandaag de dag meer dan 1.000 marketing-, sales- en communicatieprofessionals te trekken.

 

Praktische informatie

  • Datum: 
    • Donderdag 7 december van 9.00 uur tot 21.00 uur
    • Vrijdag 8 december van 9.00 uur tot 17.00 uur
  • Plaats: Brussels Expo, Belgiëplein 1, 1020 Brussel
  • Tarieven:
    • Normale prijs: € 875 voor de twee dagen (tickets verkrijgbaar tot 22/11/2017)
    • Prijs voor leden: € 735 voor de twee dagen (tickets verkrijgbaar tot 22/11/2017). Dit is een verlaagde prijs voor leden van de Belgian Association of Marketing (leden van het voormalige BDMA, IAB Belgium en STIMA).
    • Prijs voor bedrijven: € 695 voor de twee dagen (tickets verkrijgbaar tot 22/11/2017). Deze verlaagde prijs is van toepassing wanneer minimaal 10 personen van hetzelfde bedrijf zich inschrijven.

Het ticket is inclusief de ontbijten, de lunches en ook toegang tot alle presentaties en de gelegenheden tot netwerken in het Marketing Village. Wie zich inschrijft, krijgt bovendien een goodiebag vol mooie producten. De vermelde prijzen zijn exclusief btw.

 

Inschrijven: https://www.marketingcongress.be/

Twitter: https://twitter.com/mktgcongress

Facebook: https://www.facebook.com/marketingcongress/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/18139002/

Hashtag: #mktgcongress

  

Contactpersonen

 

Geïnteresseerden kunnen voor meer informatie, accreditatie en interviews contact opnemen met: barbara.dhondt@marketing.be of nathalie.prieto@marketing.be.

Visuals voor het congres zijn beschikbaar op http://bit.ly/mktgcongressvisuals.

Bekijk de aftermovie van congress 2016